Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Treski/Doczepy Jest 4 produktów.

 • 180,00 zł W magazynie

  Treska w włosów syntetycznych, dodająca objętości w koku. Włosy najlepszej jakości, w dotyku jak naturalny włos. Świetnie sprawdzi się na imprezy okolicznościowe. Łatwe zakładanie, szybki efekt. Treski dostępne są w siedmiu wersjach kolorystycznych. Długość włosa: 40-47cm (cieniowanie)....

  180,00 zł
 • 250,00 zł W magazynie

  Treska w włosów syntetycznych, dodająca objętości w koku. Włosy najlepszej jakości, w dotyku jak naturalny włos. Świetnie sprawdzi się na imprezy okolicznościowe. Łatwe zakładanie, szybki efekt. Treski dostępne są w siedmiu wersjach kolorystycznych. Długość włosa: 50-55cm (cieniowanie).

  250,00 zł
 • 180,00 zł W magazynie

  Treska w włosów syntetycznych, dodająca objętości w koku. Włosy najlepszej jakości, w dotyku jak naturalny włos. Świetnie sprawdzi się na imprezy okolicznościowe. Łatwe zakładanie, szybki efekt. Treski dostępne są w siedmiu wersjach kolorystycznych. Długość włosa: 33-38cm (cieniowanie).

  180,00 zł
 • 165,00 zł W magazynie

  Treska w włosów syntetycznych, dodająca objętości w koku. Włosy najlepszej jakości, w dotyku jak naturalny włos. Świetnie sprawdzi się na imprezy okolicznościowe. Łatwe zakładanie, szybki efekt. Treski dostępne są w siedmiu wersjach kolorystycznych. Długość włosa: 20-30cm (cieniowanie).

  165,00 zł

Doczepy z włosów syntetycznych. Treski wykonane z włosia syntetycznego do samodzielnego użytku. Objętościowy kucyk w kilka sekund. Najlepszej jakości włosy syntetyczne. 

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.