Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ONCORIA IN PREHABILITACJA przed leczeniem onkologicznym Powiększ

ONCORIA IN PREHABILITACJA przed leczeniem onkologicznym

ONCORIA PREHABILITACJA  to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w:

  • przygotowaniu do leczenia onkologicznego,
  • przed zabiegami dermatologicznymi oraz chirurgicznymi (również przed radioterapią, chemioterapią) powodującymi powstawanie ran,
  • początkowo wykrytych zaburzeniach ze stanem zapalnym,
  • po rozpoznaniu i przed leczeniem chorób przewlekłych.

59,00 zł brutto

59,00 zł netto

Właściwości produktu

Produkt ONCORIA IN PREHABILITACJA tworzą wartościowe oleje tłoczone na zimno wzbogacone o witaminę D3 oraz średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT), które w szybki sposób dostarczają energii do organizmu. Włączenie do diety odpowiedniej ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych zawartych w kompozycji ONCORIA IN PREHABILITACJA wpływa dobroczynnie na wiele funkcji organizmu, które niezbędne są do prawidłowego przygotowania do walki z chorobą. Kompozycja wspiera układ sercowo-naczyniowy oraz poprawia parametry ciśnienia tętniczego i gospodarki węglowodanowej, a także odporność, które są niezbędnymi elementami prawidłowej prehabilitacji, czyli przygotowania do ogólnie pojętego leczenia. Kompozycja produktu poprzez wzbogacenie jej w MCT wykazuje wzmocnione działanie ochronne i odżywcze względem komórek wątroby. ONCORIA IN PREHABILITACJA pozwala od wewnątrz przygotować organizm osoby chorej oraz zmniejszyć potencjalne skutki uboczne leczenia, poprzez jego wzmocnienie. Wprowadzenie do diety kompozycji olejów tłoczonych na zimno oraz naturalnie w nich występujących Omega-3, dodatkowo wzbogaconych witaminą D3, może również wpływać korzystnie na kondycję skóry przed zabiegami (np. leczenie chirurgiczne czy radioterapia) poprawiając jej stan poprzez lepsze nawilżenie oraz ograniczenie świądu, suchości i dyskomfortu.

Sposób stosowania

Dzienną zalecaną porcję (10 ml oleju na dobę - 2 płaskie łyżeczki) produktu należy przyjmować z posiłkiem. W razie braku tolerancji smaku można użyć do koktajlu lub sałatki. Produkt nie jest przeznaczony do obróbki cieplnej. Produkt nie jest wskazany do podawania dzieciom. 

Zobacz również inne produkty z tej kategorii:

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.