Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ONCORIA IN REGENERACJA FORTE w trakcie leczenia onkologicznego pomiędzy cyklami chemioterapii i radioterapii Powiększ

ONCORIA IN REGENERACJA FORTE w trakcie leczenia onkologicznego pomiędzy cyklami chemioterapii i radioterapii

ONCORIA REGENERACJA FORTE to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w:

  • przygotowaniu do leczenia onkologicznego,
  • przed zabiegami dermatologicznymi oraz chirurgicznymi (również przed radioterapią, chemioterapią) powodującymi powstawanie ran,
  • początkowo wykrytych zaburzeniach ze stanem zapalnym,
  • po rozpoznaniu i przed leczeniem chorób przewlekłych.

59,00 zł brutto

59,00 zł netto

Właściwości produktu

Produkt ONCORIA IN REGENERACJA FORTE w trakcie leczenia onkologicznego pomiędzy cyklami chemioterapii i radioterapii tworzą oleje tłoczone na zimno wzbogacone o witaminę D3 oraz dodatkowo w witaminy lipofilne A oraz E. Kompozycja produktu zawiera wysoką wartość odżywczą oraz bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Związki te pełnią bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu poprzez regulację gospodarki lipidowej. Odpowiedni dobór olejów tłoczonych na zimno oraz zastosowanie odpowiedniej proporcji jest pomocne w modulowaniu markerów stanu zapalnego. Składniki zawarte w produkcie wykazują wzmocnione działanie antyoksydacyjne, antyaterogenne i antynowotworowe. Dodatkowo wspomagają proces gojenia ran i poprawiają wygląd skóry oraz zapewniają właściwą ochronę. Kompozycja produktu wykazuje również działanie ochronne i odżywcze względem komórek wątroby.

Sposób stosowania

Dzienną zalecaną porcję (10 ml oleju na dobę - 2 płaskie łyżeczki) produktu należy przyjmować z posiłkiem. W razie braku tolerancji smaku można użyć do koktajlu lub sałatki. Produkt nie jest przeznaczony do obróbki cieplnej. Produkt nie jest wskazany do podawania dzieciom. 

Zobacz również inne produkty z tej kategorii:

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.