Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ONCORIA IN DERMA zdrowe włosy, skóra i paznokcie Powiększ

ONCORIA IN DERMA zdrowe włosy, skóra i paznokcie

ONCORIA IN DERMA  to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w:

  • przygotowaniu do leczenia onkologicznego,
  • przed zabiegami dermatologicznymi oraz chirurgicznymi (również przed radioterapią, chemioterapią) powodującymi powstawanie ran,
  • początkowo wykrytych zaburzeniach ze stanem zapalnym,
  • po rozpoznaniu i przed leczeniem chorób przewlekłych.

59,00 zł brutto

59,00 zł netto

Właściwości produktu

Produkt ONCORIA IN DERMA zdrowe włosy, skóra i paznokcie w trakcie leczenia onkologicznego oraz po zakończeniu terapii tworzą wartościowe oleje tłoczone na zimno wzbogacone o witaminę D3 oraz witaminy antyoksydacyjne A i E. Kondycja naszej skóry, włosów i paznokci jest odzwierciedleniem naszego ogólnego stanu zdrowia. Wszelkie zaburzenia i dysfunkcje organizmu znajdują odbicie właśnie m.in. w wyglądzie naszej skóry, kondycji włosów i strukturze paznokci, w związku z tym ich wygląd podlega ciągłym zmianom. Odpowiednio dobrana proporcja olejów tłoczonych na zimno oraz witamin A, E i D3 wpływa na zdrowie i wygląd naszej skóry, włosów i paznokci. Zawarte w kompozycji ONCORIA IN DERMA naturalne wielonienasycone kwasy tłuszczowe, w tym dobroczynne Omega-3 działają ochronnie, aktywizują procesy naprawcze i jednocześnie łagodzą podrażnienia. Odpowiednia podaż witamin A i E zapobiega m.in. osłabieniu włosów oraz kruchości i łamliwości paznokci, a także przeciwdziała suchej i zrogowaciałej skórze. Dodatkowo witamina D3 wykazuje pozytywne działanie poprzez potencjalne zmniejszanie stanu zapalnego oraz przyspieszenie procesów naprawczych. ONCORIA IN DERMA jest niezbędnym, wewnętrznym uzupełnieniem prawidłowego dbania o skórę, włosy i paznokcie wraz z linią dermokosmetyków ONCORIA ONE.

Sposób stosowania

Dzienną zalecaną porcję (10 ml oleju na dobę - 2 płaskie łyżeczki) produktu należy przyjmować z posiłkiem. W razie braku tolerancji smaku można użyć do koktajlu lub sałatki. Produkt nie jest przeznaczony do obróbki cieplnej. Produkt nie jest wskazany do podawania dzieciom. 

Zobacz również inne produkty z tej kategorii:

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.