Jeśli nie planujesz chodzić w peruce przez cały dzień, warto pomyśleć o zakupie turbanu lub chusty. Zakryją one brak włosów spowodowany chemioterapią, a przy tym ochronią przed zimnem czy przeciągami. W naszym sklepie z perukami oferujemy największy wybór produktów dla Pań w trakcie chemii i najatrakcyjniejsze ceny na Śląsku. Sklep stacjonarny znajduje się w Rudzie Śląskiej, ale w wersji internetowej dostępny jest dla klientek z całego kraju.

Sklep z perukami Katowice, Śląsk

Peruki dostępne w sklepie internetowym Nachemii wykonane są z włosów najwyższej jakości. Gwarantują naturalny wygląd, a ich codzienne zakładanie i noszenie jest niezwykle komfortowe i całkowicie bezproblemowe. Ponadto dostępne są w najatrakcyjniejszych cenach na Śląsku. Przyjedź i przekonaj się o tym osobiście, a jeśli jest to dla Ciebie za daleko, skorzystaj z możliwości dokonania zakupu w naszym sklepie internetowym.

W naszym sklepie z perukami zakupić można również piękne turbany do włosów i chusty, wykonane z najlepszych naturalnych materiałów – bawełny i wiskozy, niektóre szyte ręcznie. Są one barwne i kolorowe, wprowadzające w fantastyczny nastrój. Dzięki mnogości wzorów i kolorów można dobrać turban na głowę do każdej stylizacji. Finezyjne wiązania i przeszycia dodają nutki szaleństwa. Te „małe” szczegóły jak fantastyczna peruka czy turban poprawiają nastrój w najtrudniejszych chwilach.

Sklep z perukami

Peruki dostępne stacjonarnie w Rudzie Śląskiej na ul. Karola Goduli 24/101.

Telefon : +48 730 568 678

E-mail : nachemiiperuki@gmail.com

Godziny pracy : Pon - Pt / 08:00 – 16:00 (Lub po uzgodnieniu telefonicznym - dopasowujemy się do klienta!)

Product added to wishlist
Product added to compare.