Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Peruki naturalne Jest 22 produktów.

 • 3 800,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Beti Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 800,00 zł
 • 5 100,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Dorota Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  5 100,00 zł
 • 3 900,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Celina Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 900,00 zł
 • 4 100,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Daria Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 100,00 zł
 • 4 700,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Ewelina Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 700,00 zł
 • 5 100,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Franciszka Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  5 100,00 zł
 • 3 900,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Hania Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 900,00 zł
 • 4 100,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Karolina Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 100,00 zł
 • 3 900,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Lucyna Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 900,00 zł
 • 4 900,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Sylwia Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 900,00 zł
 • 5 400,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Lexi Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  5 400,00 zł
 • 4 800,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Patrycja Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 800,00 zł

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla kobiety są włosy i piękna fryzura. Niestety, w trakcie chemioterapii musi się zmierzyć z problemem wypadania włosów. Rozwiązaniem jest zakup peruki z włosów naturalnych, która pomoże pacjentce odzyskać pewność siebie i poczucie własnej kobiecości. W naszym sklepie internetowym oferujemy najwyższej jakości peruki z prawdziwych włosów.


Peruki naturalne w ofercie sklepu Nachemii

Sklep Nachemii może pochwalić się najszerszą ofertą peruk naturalnych na Śląsku w bardzo atrakcyjnych cenach. To miejsce, w którym każda klientka znajdzie swoją wymarzoną, nową fryzurę w atmosferze intymności i pełnej dyskrecji. Jesteśmy przekonani, że po wyjściu ze sklepu będzie się czuła doskonale i znów nabierze chęci na spotkania ze znajomymi pomimo trudów choroby.

Jak wybrać odpowiednią perukę z naturalnych włosów?

Peruki z włosów naturalnych w ofercie sklepu Nachemii spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientek, które mogą się tutaj poczuć wyjątkowo. Mogą wybierać spośród peruk naturalnych o rozmaitych długościach, w bardzo szerokiej palecie kolorów, od blondów począwszy, poprzez brązy, a na kruczo czarnych skończywszy, nie zapominając o ciekawych rudościach. Przy wyborze warto zaufać naszym specjalistom, którzy dobiorą idealną perukę do typu urody klientki. Zaproponują włosy o różnej gęstości i teksturze. Może to właśnie będzie doskonały moment, aby coś zmienić w swoim dotychczasowym wyglądzie, a na co brakowało wcześniej odwagi?

Przy wyborze peruki, trzeba zwracać uwagę na wielkość czepka i możliwość regulacji obwodu. Musi być idealnie dopasowana wielkością, aby klientka miała poczucie bezpieczeństwa, np. w wietrzne dni.

Czy warto decydować się na perukę naturalną? - zalety peruki damskiej

Peruki oferowane przez nasz sklep pozwalają na uzyskanie bardzo realistycznego efektu, co pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjentki onkologicznej. Dzięki nim nie muszą się zamykać w czterech ścianach swojego mieszkania, a mogą śmiało i odważnie pojawić się w towarzystwie bez obawy o rozpoznanie, że na głowie mają założoną perukę. Ta wiara w siebie oraz „wyjście do ludzi” ma ogromny wpływ na powodzenie leczenia.

Peruki z włosów naturalnych są świetną propozycją dla pań, które pomimo choroby chcą nadal codziennie czesać włosy i je układać. Peruki wykonane są całkowicie z włosów ludzkich i można je kręcić, prostować, a także spinać i wiązać w kucyki. Bez obaw o spalenie można korzystać z lokówki i innych narzędzi do stylizacji na gorąco. Ponadto można je śmiało przefarbować na inny kolor, czy też podciąć i stworzyć całkowicie nową fryzurę. W tym przypadku jednak warto skorzystać z pomocy fryzjera.

Pacjentka, która dokona zakupu peruki w sklepie Nachemii, może liczyć na pomoc w nauce zakładania i zdejmowania włosów, a także zostanie dokładnie poinstruowana, jak o nie należy dbać, aby na długo zachowały swój naturalny wygląd.

Jak wykonana jest peruka naturalna? - sklep z perukami

Peruki naturalne w sklepie Nachemii są wykonane w 100% z prawdziwych włosów ludzkich. Górna część peruki to materiał imitujący skórę, co umożliwia dowolną zmianę miejsca przedziałka. Cały czepek wykonany jest z lekkiej i przewiewnej siateczki, co gwarantuje komfort noszenia nawet w najbardziej upalne dni w roku.

Zakup peruki naturalnej z dofinansowaniem NFZ

NFZ refunduje ubezpieczonym pacjentkom, które podczas chemioterapii stracą włosy, zakup peruki naturalnej raz w roku, zgodnie z ustalonym limitem. Nasz sklep posiada podpisany kontrakt z NFZ i można u nas zrealizować zlecenie zakupu peruki wraz z dofinansowaniem. Zlecenie takie może wystawić lekarz onkolog, chirurg, hematolog lub dermatolog i jest ono ważne przez 30 dni od daty wystawienia.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.