do peruk


Nie tylko własne włosy wymagają systematycznej i profesjonalnej pielęgnacji, aby prezentowały się możliwie jak najlepiej. Również o sztuczne pasma powinniśmy dbać w odpowiedni sposób. W zachowaniu ich idealnego wyglądu pomocne są specjalistyczne kosmetyki, które oferuje nasz sklep online. Wśród bogatego asortymentu znajdziesz u nas zarówno produkty do włosów naturalnych, jak i syntetycznych.


Kompleksowa pielęgnacja

O wygląd naszej fryzury zadbajmy, dobierając do niej właściwe preparaty pielęgnacyjne. Oferowane przez nas kosmetyki do peruk naturalnych i syntetycznych to szampony, odżywki, maski, balsamy oraz lakiery. Na naszej stronie internetowej dostępne są gotowe zestawy kosmetyków z szamponami. W ich skład wchodzą:

  • - wygładzająca maska,
  • - przeciwdziałający splątaniu balsam,
  • - oczyszczający szampon do peruk naturalnych.

Wszystkie wymienione produkty można zakupić również samodzielnie. W asortymencie posiadamy także analogiczne kosmetyki do peruk syntetycznych.

Jak czyścić włosy syntetyczne?

Zabiegi pielęgnacyjne należy rozpocząć od wlania do naczynia z letnią wodą niewielkiej ilości szamponu, a następnie zanurzenia w niej włosów. W delikatny sposób przeprowadzamy mycie peruki w roztworze z szamponem, po czym kilkakrotnie ją płuczemy. Na koniec wkładamy do wody z odrobiną balsamu i odstawiamy na ok. 10 min. Po tym czasie włosy osączamy z nadmiaru wilgoci za pomocą ręcznika i umieszczamy na stojaku do całkowitego wysuszenia. Na suche włosy można zastosować lakiery lub inne utrwalające kosmetyki do peruk.

Praktyczne akcesoria

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się również w akcesoria, które mogą okazać się przydatne podczas dbania o naturalną lub syntetyczną fryzurę. Oferujemy profesjonalne szczotki zapobiegające wyrywaniu pasemek, a także stabilny stojak na sztuczne włosy. Ten drugi produkt nie tylko sprawdza się podczas ich suszenia, ale również ułatwia przechowywanie i chroni przed deformacją fryzury. Praktyczny wieszak można bez trudu złożyć i schować przed wzrokiem otoczenia.

Filtruj według
Cena
Filtruj
Product added to wishlist
Product added to compare.