Toppery


Każdy z nas lubi dobrze wyglądać. Prezencja wpływa bowiem na wiele sfer naszego życia. W dużym stopniu odpowiada za nasze samopoczucie i pewność siebie, a także to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie. Ważnym elementem naszego wyglądu jest oczywiście fryzura. Zgodnie z powszechną opinią, osoby z bujnym, grubym kucykiem wyglądają lepiej. Tutaj pojawia się pytanie - co zrobić, jeśli jesteśmy posiadaczami cienkich i słabych włosów? W takiej sytuacji świetne rozwiązanie będą stanowić treski. Są to pasma różnej długości i barwy, przyczepiane do własnych włosów, mające formę kucyka. Dzięki nim nasza fryzura będzie dużo bardziej obszerna, a my będziemy czuć się i prezentować o wiele lepiej.


W naszym asortymencie dostępne są doczepy wykonane z materiału syntetycznego. Są to włosy przeznaczone do samodzielnego użytku, pozwalające zagęścić swój kucyk.

Czemu warto zdecydować się na doczepy syntetyczne?

Ponieważ świetnie się prezentują, wyglądają naturalnie i w bardzo efektowny sposób zagęszczają nasze włosy. Do tego są odporne na czynniki zewnętrzne oraz temperatury. Dzięki temu, że montaż treski jest bardzo łatwy, można ja z łatwością zaczepić samemu. Dzięki temu możemy korzystać z niej, kiedy tylko potrzebujemy, zarówno podczas ważnych, okolicznościowych wydarzeń, różnego rodzaju imprez, przyjęć czy spotkać ze znajomymi. Korzystają z nich można zrobić sobie zjawiskową fryzurę, która zwróci uwagę wszystkich wokół. Różnorodna kolorystyka doczepów, dostępnych w asortymencie naszego sklepu z perukami sprawia, że z łatwością można dobrać odpowiedni kolor.

Filtruj według
Cena
Kolor
Fryzura
Postać
Typ włosów
Filtruj
Product added to wishlist
Product added to compare.