Peruki naturalne


Peruki naturalne w sklepie Nachemii w bardzo atrakcyjnych cenach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla kobiety są włosy i piękna fryzura. Niestety, w trakcie chemioterapii musi się zmierzyć z problemem wypadania włosów. Rozwiązaniem jest zakup damskie peruki z naturalnych włosów lub peruki syntetycznej, która pomoże pacjentce odzyskać pewność siebie i poczucie własnej kobiecości. W naszym sklepie internetowym oferujemy najwyższej jakości peruki z prawdziwych włosów.


Najbardziej naturalne peruki

Sklep Nachemii może pochwalić się najszerszą ofertą peruk naturalnych na Śląsku w bardzo atrakcyjnych cenach. To miejsce, w którym każda klientka znajdzie swoją wymarzoną, nową fryzurę w atmosferze intymności i pełnej dyskrecji. Jesteśmy przekonani, że po wyjściu ze sklepu będzie się czuła doskonale i znów nabierze chęci na spotkania ze znajomymi pomimo trudów choroby.

Jak wybrać odpowiednią perukę z naturalnych włosów?

Peruki naturalne w ofercie sklepu Nachemii spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientek, które mogą się tutaj poczuć wyjątkowo. Mogą wybierać spośród peruk naturalnych o rozmaitych długościach, w bardzo szerokiej palecie kolorów, od blondów począwszy, poprzez brązy, a na kruczo czarnych skończywszy, nie zapominając o ciekawych rudościach. Przy wyborze warto zaufać naszym specjalistom, którzy dobiorą idealną perukę do typu urody klientki. Zaproponują włosy o różnej gęstości i teksturze. Może to właśnie będzie doskonały moment, aby coś zmienić w swoim dotychczasowym wyglądzie, a na co brakowało wcześniej odwagi?

Przy wyborze peruki damskie, trzeba zwracać uwagę na wielkość czepka i możliwość regulacji obwodu. Musi być idealnie dopasowana wielkością, aby klientka miała poczucie bezpieczeństwa, np. w wietrzne dni.

Czy warto decydować się na perukę naturalną? - zalety peruki damskiej

Peruki oferowane przez nasz sklep pozwalają na uzyskanie bardzo realistycznego efektu, co pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjentki onkologicznej. Dzięki nim nie muszą się zamykać w czterech ścianach swojego mieszkania, a mogą śmiało i odważnie pojawić się w towarzystwie bez obawy o rozpoznanie, że na głowie mają założoną perukę. Ta wiara w siebie oraz „wyjście do ludzi” ma ogromny wpływ na powodzenie leczenia.

Peruki naturalne ceny

Peruki damskie naturalne są świetną propozycją dla pań, które pomimo choroby chcą nadal codziennie czesać włosy i je układać. Peruki wykonane są całkowicie z włosów ludzkich i można je kręcić, prostować, a także spinać i wiązać w kucyki. Bez obaw o spalenie można korzystać z lokówki i innych narzędzi do stylizacji na gorąco. Ponadto można je śmiało przefarbować na inny kolor, czy też podciąć i stworzyć całkowicie nową fryzurę. W tym przypadku jednak warto skorzystać z pomocy fryzjera.

Pacjentka, która dokona zakupu peruki w sklepie Nachemii, może liczyć na pomoc w nauce zakładania i zdejmowania włosów, a także zostanie dokładnie poinstruowana, jak o nie należy dbać, aby na długo zachowały swój naturalny wygląd.

Jak wykonana jest peruka naturalna? - sklep z perukami

Peruki naturalne w sklepie Nachemii są wykonane w 100% z prawdziwych włosów ludzkich. Górna część peruki to materiał imitujący skórę, co umożliwia dowolną zmianę miejsca przedziałka. Cały czepek wykonany jest z lekkiej i przewiewnej siateczki, co gwarantuje komfort noszenia nawet w najbardziej upalne dni w roku.

Zakup tanie peruki naturalnej z dofinansowaniem NFZ

NFZ refunduje ubezpieczonym pacjentkom, które podczas chemioterapii stracą włosy, zakup peruki naturalnej raz w roku, zgodnie z ustalonym limitem. Nasz sklep posiada podpisany kontrakt z NFZ i można u nas zrealizować zlecenie zakupu peruki wraz z dofinansowaniem. Zlecenie takie może wystawić lekarz onkolog, chirurg, hematolog lub dermatolog i jest ono ważne przez 30 dni od daty wystawienia.

Damskie peruki naturalne - FAQ

Z jakich materiałów wykonane są nasze peruki naturalne?

Nasze peruki naturalne są wykonane w 100% z prawdziwych włosów ludzkich. Czepek stworzony jest z przewiewnej siateczki, z kolei górna części peruki to materiał imitujący skórę.

Czy peruki naturalne są przeznaczone dla osób tylko po chemioterapii?

Nasze peruki naturalne są dostępne dla wszystkich kobiet, nie tylko dla tych po chemioterapii.

Jaka jest trwałość oferowanych przez nas peruk?

Perukę z włosów naturalnych można nosić od roku do nawet kilku lat.

Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Fryzura
Postać
Typ włosów
Filtruj
Product added to wishlist
Product added to compare.