Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Peruki naturalne krótkie Jest 10 produktów.

 • 3 800,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Beti Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 800,00 zł
 • 3 900,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Hania Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 900,00 zł
 • 4 100,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Karolina Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 100,00 zł
 • 3 900,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Lucyna Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 900,00 zł
 • 4 900,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Sylwia Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 900,00 zł
 • 3 600,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Honorata Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 600,00 zł
 • 4 100,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Franciszka Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 100,00 zł
 • 4 300,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Fabiola Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  4 300,00 zł
 • 3 800,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Aleksandra Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 800,00 zł
 • 3 800,00 zł W magazynie

  Peruka wykonana ze 100% włosów naturalnych. Do każdej naturalnej peruki szampon gratis! Peruka Renata Natural jest dostępna w innych kolorach. Czas dostawy peruki naturalnej jest dłuższy.

  3 800,00 zł

Zawsze nosiłaś krótkie włosy i chcesz przy takich dalej pozostać? A może wreszcie masz okazję sprawdzić, jak będziesz wyglądać i czuć się w krótkiej fryzurze? W sklepie Nachemii oferta peruk naturalnych krótkich jest na tyle szeroka, aby każda klientka znalazła tą wymarzoną dla siebie. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszymi propozycjami. Prosimy wybierać i przebierać po to, aby odnaleźć perukę, która pozwoli odzyskać pełną pewność siebie, a przy tym da właściwe poczucie kobiecości pomimo choroby onkologicznej.


Jakie peruki można znaleźć w ofercie sklepu Nachemii?

Starannie dobieramy ofertę sklepu tak, aby każda peruka była sama w sobie wyjątkowa. Dokładamy szczególnej uwagi co do wysokiej jakości asortymentu, aby peruki spełniły potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Posiadamy tak szeroką ofertę, że jesteśmy w stanie dobrać peruki naturalne krótkie włosy do każdego typu urody. Wybierać można spośród bardzo szerokiej palety kolorystycznej, począwszy od jasnych blondów, poprzez ciekawe brązy, a skończywszy na kruczo czarnych perukach.

Jakie są zalety peruki naturalnej?

Peruki naturalne krótkie włosy to sposób na uzyskanie bardzo realistycznego wyglądu, a na tym pacjentkom onkologicznym najbardziej zależy. Nasze peruki pozwalają odzyskać im pewność siebie. Sprawiają, że kobieta pomimo ciężkiego leczenia, nie zamyka się w czterech ścianach i nie stroni od kontaktów międzyludzkich, a wręcz przeciwnie – chętnie się spotyka ze znajomymi. Co ważne – ma to ogromne znaczenie w osiągnięciu powodzenia w leczeniu.

Peruki naturalne wykonane są całkowicie z włosów ludzkich. Wymagają codziennej pielęgnacji i układania jak prawdziwe, ale właśnie za to kobiety je sobie bardzo cenią. Mogą włosy kręcić, prostować, a nawet spinać i wiązać w kucyki. Można używać lokówki i innych narzędzi do stylizacji na gorąco bez obawy o spalenie włosów. Ponadto peruki naturalne można farbować i zmieniać ich kolor, a także podcinać. Nasze peruki prezentują się doskonale w każdych warunkach. Wystarczy skontaktować się ze swoim fryzjerem.

Dlaczego warto zamówić perukę naturalną krótkie włosy?

Peruka z prawdziwych włosów to propozycja dla kobiet, które marzą o naturalnym, realistycznym wyglądzie. To komfort, na który zasługują. Górna część peruki wykonana jest z materiału imitującego skórę, co pozwala na układanie przedziałka w dowolnym miejscu. Co istotne – peruki są całkowicie przewiewne. Skóra głowy nie poci się nawet w środku lata i nie jest podrażniona. Kobieta czuje się lekko i swobodnie, co ma wpływ na jej poczucie pewności siebie.

Jak dopasować peruki damskie krótkie?

Sklep Nachemii jest otwarty na każdą klientkę, dlatego oferta jest tak szeroka. Oferujemy fantastyczne propozycje włosów o różnej gęstości i teksturze. Przy wyborze należy zwracać uwagę również na wielkość czepka i możliwość regulacji obwodu, aby mieć pewność idealnego dopasowania. Nasz specjalista z długoletnim doświadczeniem nauczy klientki prawidłowego zakładania i ściągania peruki tak, aby nie sprawiało jej to żadnego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą peruk krótkich. Gwarantujemy trwałe, sprawdzone rozwiązania, które dostosowujemy pod indywidualne wymagania klientek.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.