Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Peruki blond 

Sklep Nachemii jest otwarty na każdą kobietę. Właśnie z tego powodu oferta jest tak szeroka, aby każda Pani znalazła coś wyjątkowego dla siebie. Może wybierać spośród peruk syntetycznych i naturalnych, w zależności od możliwości finansowych i oczekiwań co do nowych włosów.


Wyjątkowe peruki naturalne blond

Wybór idealnej peruki to bardzo trudny moment w życiu osoby, która przechodzi przez chemioterapię. W sklepie Nachemii jednak może poczuć się wyjątkowo i dać się ponieść odrobinie szaleństwa. Być może brakowało jej zawsze odwagi, aby skrócić włosy lub zmienić ich kolor. Teraz taka szansa jest na wyciągnięcie ręki. Może właśnie blond peruka będzie tą jedyną, wymarzoną? Warto przymierzyć peruki w różnej kolorystyce, aby mieć pewność, że dokonało się właściwego wyboru.

Peruka blond - wysoka jakość produktu

Peruki oferowane w sklepie Nachemii wykonane są z włosów najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy jest to peruka blond syntetyczna, czy z prawdziwych włosów, każda gwarantuje naturalny wygląd. Zakładając kupioną tutaj perukę można być pewnym, że nikt się nie zorientuje. Będą o tym wiedzieć tylko najbliżsi, którzy zostali poinformowani o chorobie. Nikt więcej. Nasze peruki prezentują się znakomicie, nie sposób ich odróżnić od prawdziwych. Są delikatne i miękkie w dotyku, a do tego tak pięknie ułożone.

Znajdź swój ulubiony odcień włosów

W sklepie Nachemii można wybierać spośród peruk krótkich, półdługich lub długich, w różnych stylach. Są peruki z grzywką lub bez. Są też całkowicie proste lub nieco falowane. Warto przymierzyć je wszystkie, aby mieć pewność, że dokonano trafnego wyboru. W sklepie z perukami w Rudzie Śląskiej można wybierać i przebierać, całkowicie bez pośpiechu i przede wszystkim z pełnym poczuciem dyskrecji i intymności.

Polecamy kosmetyki do pielęgnacji peruk

Każda peruka niezależnie od tego, czy jest ona syntetyczna, czy to peruka blond naturalna, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która znacząco wydłuży okres jej użyteczności, a także zagwarantuje idealny wygląd każdego dnia. Włosy wymagają mycia odpowiednimi szamponami oraz nakładania odżywek nawilżających i regularnego czesania. W sklepie Nachemii można zakupić kosmetyki do pielęgnacji peruk w bardzo przystępnych cenach. Ponadto podczas zakupu peruki blond każda klientka otrzyma dokładne wskazówki, jak powinna przebiegać pielęgnacja wybranych włosów.

Dodatki do peruki blond

Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie bez wydawania fortuny? Sklep Nachemii ma świetną propozycję – kolorowe opaski na głowę, wykonane z wysokiej jakości bawełny, wiskozy lub weluru. Są idealne na każdą porę roku. Wprawią w cudowny, nieco zwariowany nastrój wiosną, gdy wszystko budzi się do życia. Latem w upalne dni pozwolą przytrzymać włosy, aby nie wpadały na oczy czy nie przykrywały czoła. Jesienią z kolei zabezpieczą przed wiatrem, a zimą będą stanowić doskonałą alternatywę dla czapki.

Peruki blond - FAQ

Czy mogę upinać włosy w peruce?

Tak, możliwe jest upinanie włosów syntetycznych i naturalnych. Możemy wykorzystać to tego spinki i gumki.

Czy na perukę można uzyskać dofinansowanie NFZ?

Tak, w naszym sklepie z perukami można zrealizować takie zlecenie i otrzymać dofinansowanie, które wystawia lekarz onkolog, chirurg, hematolog lub dermatolog. NFZ refunduje ubezpieczonym pacjentkom zakup peruki raz w roku.

Jak prawidłowo czesać perukę?

Należy rozczesać pasma szczotką lub grzebieniem do peruk, zaczynając od dołu i kierując się do góry.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.