Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

SERUM DO RZĘS I BRWI 

Efektowny wygląd czeka na Ciebie z serum do brwi i rzęs

Ciągle pojawiają się nowe produkty do makijażu, które pozwalają uzyskać mocny i atrakcyjny wygląd. Wiadomo jednak, że produkty te nie mogą wykazać swojego działania, jeśli nie ma zdrowych i zadbanych rzęs. Dlatego stworzenie atrakcyjnego wyglądu tylko poprzez zastosowanie makijażu może nie być możliwe. W tym celu zaleca się regularne stosowanie serum odżywczego do rzęs.

Jak stosować serum do brwi i rzęs?

Serum nakładane 1-2 razy dziennie bez dostawania się do oczu pomaga rzęsom, które mają cienką strukturę skóry, być szybko odżywione od ciała i korzenia. W ten sposób można mieć długie i podkręcone rzęsy bez konieczności podkręcania i farbowania różnymi urządzeniami. Ponadto w niektórych przypadkach, nawet z uczuciem drapania, utratę więcej niż kilku rzęs można zmniejszyć za pomocą serum. W tym celu należy najpierw wzmocnić korzenie za pomocą serum wzmacniającego rzęsy. Dzięki nim korzenie, mocno osadzone w strukturze skóry, nie wypadają podczas drapania, czesania czy wykonywania makijażu.

Odżywka do brwi i rzęs

Odżywka do rzęs cena jest w zasadzie ustalana w zależności od produktów w zawartości. To czy zawartość jest chemiczna czy naturalna jest jednym z pierwszych czynników. Minerały i białka są łatwo dodawane do produktów w warunkach laboratoryjnych.

Ceny serum do brwi i rzęs

Znalezienie i przetworzenie naturalnych składników jest sporym wyzwaniem. O ile te nakładane jak zwykły tusz do rzęs mają przystępne ceny, o tyle zestawy pielęgnacyjne z więcej niż jednym etapem mogą zainteresować różne budżety. Zestawy do pielęgnacji rzęs, zwane również liftingiem, wymagają aplikacji, w skład której wchodzą różne serum, olejki i kleje. Nie składają się one z pojedynczego produktu, ale z wielu produktów realizowanych etapami. Przedziały cenowe serum do rzęs ustalane są w zależności od metod i etapów użycia. Po zestaw lub pojedyncze produkty oferujące łatwość użytkowania można sięgnąć od razu po Nachemii.

Wchodząc w nowe środowisko i poznając nowych ludzi, zadbany i przyjemny wygląd jest bardzo ważny. Można do tego zastosować różne techniki pielęgnacji i upiększania twarzy. Ponadto włosy, brwi i rzęsy również powinny być zadbane.

Zalecane są serum do brwi i rzęs składające się z witamin, minerałów, antyoksydantów, wody i olejków, których potrzebują włoski. Osoby, które stosują serum do rzęs wspominają, że już od pierwszego razu mają one zdrowy i przyjemny wygląd.

Swędzenie spowodowane brakiem powietrza, brakiem witamin i suchością w korzeniach jest znacznie zmniejszone dzięki tym produktom. Serum do rzęs i brwi, które w dużej mierze składa się z olejków roślinnych i orzechowych, eliminuje problem złuszczania. Jest łatwo wchłaniany przez mieszki włosowe i skórę, zapewniając jej nawilżenie. W ten sposób zapobiega łamaniu się i rozlewaniu z powodu suchości.

Ponadto wypełnianie luk w brwiach ołówkiem może spowodować uszkodzenie włosków przy nacisku. Do tego, zwłaszcza przed użyciem produktów wypełniających, takich jak kredki, wymaganą bujność można uzyskać za pomocą serum. Szczególnie osoby stosujące serum do brwi wspominają, że włoski odzyskują dawne zdrowie i naturalność bez konieczności stosowania produktów do makijażu. Efekt ten może być jednak różny w zależności od struktury włosów. Stosowanie agresywnych technik makijażu podczas stosowania serum może znacznie ograniczyć działanie produktu.

Możesz zbadać recenzje i oceny serum do rzęs, aby zobaczyć, jak produkty działają w jakich sytuacjach i jakie jest zadowolenie użytkowników. Na Nachemii możesz robić bezpieczne i łatwe zakupy, czytając prawdziwe opinie klientów.

Aktywne serum do rzęs i brwi to drugi kosmetyk z tworzącej się linii kosmetyków NACHEMII. Przedstawimy Wam trzy składniki , dzięki którym serum jest wyjątkowe i skuteczne. Serum na porost brwi i rzęs NACHEMII to wyjątkowy produkt, który wyróżnia naturalny skład, aż 97% składników naturalnych. Podstawą serum są trzy składniki, których skuteczność została potwierdzona badaniami:

Baicapil

  • Stymulację wzrostu rzęs i brwi.
  • Wzrost gęstości.
  • Redukcję wypadania.
  • Przywrócenie mocnego i zdrowego wyglądu rzęs i brwi.

Składniki odżywcze dostarczane przez Baicapil powodują, że mieszki włosowe są bardziej aktywne i zdolne do rozwoju. Dzięki temu pobudzony zostanie wzrost włosa, zwiększy się gęstość, zredukuje się utrata włosów brwi i rzęs.

Keratrix

  • Zmniejsza przepuszczalność włókien.
  • Poprawia funkcje barierowe i przywraca integralność uszkodzonych włókien.
  • Zwiększa siłę rzęs i brwi oraz ich elastyczność, utrudniając deformację i wzmacniając od korzenia aż po samą końcówkę.

Keratrix działa jako ochronna i filmotwórcza warstwa, umożliwiając naprawę tkanki. Dodatkowo, izoluje on rzęsy i brwi od szkodliwych czynników zewnętrznych oraz poprawia elastyczność. Keratrix powleka osłonkę włoska i chroni go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Aquaxyl

  • Nawilża i odbudowuje skórę wokół oczu i brwi.
  • Nadaje blask i odżywia rzęsy i brwi.

To dzięki tej substancji skóra jest nawilżona, odbudowana. Świetnie sprawdza się przy skórze brwi, która poprzez stosowanie henny wysusza się. Jeśli skóra jest dobrze nawilżona to i rzęsy i brwi są w lepszej kondycji. Dodatkowo Aquaxyl nadaje blask brwiom i rzęsom, które dzięki temu wyglądają na zdrowsze.

Aktywne serum do rzęs i brwi nie posiada substancji takiej jak Bimatoprost. To lek, który podaje się w przypadku choroby takiej jak jaskra. Zauważono, że efeketem ubocznym stosowania tego leku jest szybszy porost rzęs. Trzeba jednak nadmienić, że nie przeprowadzono badań na wpływ stosowania Bimatoporostu na zdrowe oko. Jednak osoby, które stosowały odżywki z tym składnikiem deklarowały, że po dłuższym stosowaniu odczuwały dyskomfort, który określały jako pieczenie, świąt, czy nawet chwilowe tracenie ostrości wzroku.

Badania potwierdzają:

-100% uczestników badania zauważyło lepszą kondycję rzęs,

-100% osób biorących udział w badaniu zanotowało lepszą kondycję brwi w trakcie stosowania serum,

-90% badanych zauważyło, że po stosowaniu serum ich rzęsy stały się mocniejsze, były bardziej wzmocnione,

-u 80% zanotowano wydłużenie rzęs, porost nowych włosków oraz gęstsze rzęsy,

-70% badanych zadeklarowało, że serum pobudziło wzrost brwi,

-80% uczestników badania potwierdziło, że brwi i rzęsy stały się bardziej nawilżone,

-80% badanych zauważyło, że po stosowaniu serum ich rzęsy stały się bardziej odporne na wypadanie,

-70% uczestników badania zadeklarowało widoczną poprawę struktury brwi i rzęs, włoski stały się bardziej elastyczne i lśniące. 

Przebadany wzrost rzęs u uczestników badania po 12tygodniach wyniósł ponad 20% więcej!

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach i promocjach w Nachemii.