Możesz nosić peruki podczas przedstawienia, udziału w imprezie koncepcyjnej lub po prostu do zmiany stylu. W zależności od przeznaczenia można wybrać różne produkty pod względem materiału, fryzury i koloru. Rozmiar i krój różnią się w zależności od modeli peruk męskich i damskich. Jest produkowany z takich materiałów jak prawdziwy ludzki włos, kanekalon i syntetyczny jedwab. Możesz wypróbować nowe fasony i kolory z kucykami, grzywką, półksiężycami, zatrzaskami, treskimi i perukami. Peruki, które mają różnorodny wygląd ze względu na swoją długość, krój pofałdowany, kręcone i proste pasma, pasują do wszystkich stylizacji dzięki szerokiej gamie kolorystycznej. Konkretny model postaci znajduje się na skali produktowej w tych zorientowanych na cel, takich jak barokowe fryzury. Kolory, które są często używane w życiu codziennym, takie jak peruki brązowe, czarne, szkarłatne i platynowe, są idealne do nowego stylu. W Nachemii znajdziesz żywe odcienie, takie jak neonowy róż, zieleń i pomarańcz, aplikacje do podświetlania i ombre.

Jak nosić tiulową perukę?

Perukę styl noszenia włosów zależy od modelu i odpowiednio się zmienia. Możesz użyć nagiej kości/siatki przed założeniem peruki zakrywającej całe włosy. W przypadku długich włosów wszystkie kosmyki, które mogą wychodzić z boku, zbiera się miękką szpilką do włosów, a następnie przyczepia się nagą czapkę. Kolejne operacje różnią się w zależności od modelu. O ile w standardowych perukach wystarczy nosić go bezpośrednio na kości, o tyle nadmiar należy odciąć nożyczkami w tiulowych. Nałożenie kleju do peruk na styk twarzy i włosów zwiększa stabilność produktu i zapobiega jego opadaniu podczas ruchu. W przypadku peruk z gumkami ta część powinna być umieszczona na karku. W trakcie noszenia peruki z grzywką łatwo jest zdecydować, który model najpierw wykonasz na swoich włosach. Po skompletowaniu kucyka, koka lub otwartej fryzury, grzywkę od czubka głowy mocuje się na zatrzaski. Długie włosy można po założeniu skrócić nożyczkami. Możesz przygotować się do przyjęcia, używając wysokiej jakości kosmetyków i peruk, które możesz kupić w Nachemii.

Jak prać perukę?

Jak prać i styl twoich peruk zależy od wyprodukowanego materiału. Peruki z prawdziwych włosów można myć środkami higieny osobistej i środkami czystości używanymi podczas brania prysznica. Z łatwością wyczyścisz produkty odporne na plątanie i plątanie. Możesz używać szamponów i odżywek do własnych włosów, czesać je i suszyć przez układanie. W obróbce cieplnej możesz wykorzystać stopień, jaki nakładasz na własne włosy. Chociaż materiały syntetyczne, takie jak Kanekalon, są odporne na ciepło, przekroczenie określonej temperatury może powodować odblaski i oparzenia. W niektórych produktach w ogóle nie można używać ciepła. Myjąc włosy syntetyczne, możesz zapewnić sobie czyszczenie środkami do pielęgnacji włosów, które masz pod ręką. Krem pielęgnacyjny do włosów możesz obficie zmyć ciepłą wodą, nie naruszając jego formy. Punkt, na który musisz zwrócić uwagę, to czyszczenie bez szamponu i pocierania. Możesz użyć sprayów rozjaśniających i grzebienia z szerokimi zębami, aby ułatwić rozczesywanie włosów syntetycznych. W przypadku wyjątkowo kręconych i bonusowych modeli peruk czesanie jest bezużyteczne i może uszkodzić produkt. Jeśli kupisz falowaną syntetyczną perukę i ją wyprostujesz, pranie jej nie przywróci. W perukach z prawdziwych włosów, bez względu na to, jaki kształt im nadasz, po umyciu powraca do swojej pierwotnej struktury włosa. Możesz zamówić wysokiej jakości i trwałe produkty w Nachemii i zamówić je tanio.

Eleganckie modele peruk w Nachemii!

Do celów fantasy lub po prostu do zmień swój codzienny styl Możesz kupić perukę do swoich włosów, możesz wybrać model, który będzie wyglądał pięknie zamiast włosów utraconych w wyniku chemioterapii. Ceny peruk różnią się w zależności od materiału włosów, długości, wagi, zapięć i wykonania. Na przykład między prawdziwymi włosami ludzkimi a modelami syntetycznymi istnieje różnica kosztów ze względu na materiał. Im bardziej złożone operacje są wykonywane na produkcie, tym więcej pracy jest dodawane. Możesz go wykonać według własnego gustu, po prostu kupując siatki do obróbki włosów. Możesz korzystnie kupić peruki od Nachemii jako prezent dla swoich bliskich lub wyglądać inaczej.

Product added to wishlist
Product added to compare.