Usługi

CZY JESTEŚ GOTOWA/Y NA ZMIANY?

Bez względu na to, co chcesz zmienić w swoim życiu, proces jest taki sam. Wspólnie możemy określić, co jest dla Ciebie najważniejsze, a co cię ogranicza lub blokuje. Stworzymy spersonalizowany plan działania, który pomoże ci iść naprzód. Co najważniejsze, zapewniam, że będziesz pewny podejmowanych działań i podążysz   dobrą drogą przez siebie wypracowaną i nakreśloną.

Mogę Ci pomóc w zakresie:

Kariery, pracy, biznesu – rozwój własnego biznesu, satysfakcja z pracy, rozwój kariery zawodowej, zmiana myślenia o finansach.

Dobrego samopoczucia – eliminacja stresu i lęku, satysfakcja z wyglądu, nabycie zdrowych nawyków, utrata wagi.

Ludzi i związków- znalezienie bratniej duszy, skuteczna komunikacja, większa intymność emocjonalna.

Osobistego rozwoju- zwiększenie poczucia wartości, wykorzystanie wewnętrznego potencjału, wyeliminowanie strachu przed zmianami.

Miejsce spotkań i cena :

Spotkania coachingowe odbywają się w atmosferze partnerskiej, z zachowaniem wszelkich zasad poufności i szacunku dla Twoich wartości. Spotkania odbywać się będą w Chorzowie. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest dojeżdżanie do klienta. Dodatkowo istnieje możliwość odbycia sesji przez Skype, telefon lub inne komunikatory. Ceny za spotkanie ustalane są indywidualnie w zależności od długości sesji i częstotliwości. Cały cennik wysyłany jest indywidualnie do klienta na maila.Osoby chorujące bądź z historią nowotworową otrzymają zniżkę.

Umów się na pierwszą 30 – minutową bezpłatną sesję organizacyjną, w czasie której poznamy się, oraz określimy Twoje cele i oczekiwania.

Napisz do mnie na maila coachnachemii@gmail.com