Jak powstało "NACHEMII Strefa Kobiety"?

Troszkę o mnie…

Moje doświadczenia z wypadaniem włosów i wyborem peruki…

Moment kiedy zaczęły mi wypadać włosy był najtrudniejszy...Niby człowiek wiedziała...Niby był gotowy...A tu nagle bez zapowiedzi włosy zaczęły wypadać garściami. Skóra bolała niemiłosiernie, a na podłodze tworzył się dywan z moich włosów. 

Kochana jeżeli mogę Ci cokolwiek poradzić, abyś uniknęła jeszcze więcej bólu i rozczarowania to nie czekaj ze zgoleniem włosów. Kiedy zobaczysz pierwsze kołtuny na poduszce zrób to. Ja czekałam długo ze zgoleniem łudząc się że jednak nie wypadną. Przez co dłużej cierpiałam i się męczyłam... najlepiej zgól głowę w zaciszu domowym. Może niech to zrobi ktoś z rodziny albo zaufana fryzjerka. Ja poszłam do nowego fryzjera i to na dodatek w centrum handlowym. Długa smutna historia, ogólnie miałam mega dołek nie tyle po goleniu a po słowach Pani fryzjerki. Kiedy minie kilka dni od ostatecznego pożegnania z włosami obiecuję że będzie lżej... Na sercu i na głowie w sumie też….Smutek przejdzie i zaczniesz powoli przyzwyczajać się do swojego wyglądu...Pomyślisz sobie że w sumie nie ma tragedii… Zamów wcześniej turbany, chustki abyś nie była zaskoczona jak ja. Fajnie mieć na oku perukę która Ci się podoba. Oczywiście najlepiej się mierzy na głowie bez włosów, ale możesz wcześniej zakupić perukę która będzie dla Ciebie idealna. Pamiętaj że od teraz peruka to Twoje drugie włosy. Ma być idealna...Masz się w niej czuć swobodnie i naturalnie. Masz prawo wybierać, przebierać, przymierzać...Nie spiesz się….Jeżeli czujesz że Pani w sklepie jest zirytowana Twoim niezdecydowaniem to zdecydowanie zmień sklep. Ty jesteś najważniejsza i wybór peruki to poważny zakup i masz prawo przymierzać tak długo aż znajdziesz tą jedyną.

Kochana zapamiętaj teraz!!! To że masz perukę na głowie a nie prawdziwe włosy wiesz tylko Ty i najbliższa rodzina czy znajomi których poinformowałaś o chorobie. Dla wszystkich innych peruka będzie wyglądać jak Twoje naturalne włosy. Nie myśl że ktoś się na Ciebie patrzy...Wytyka palcami, że łysa, chora i z peruką. Jak już patrzy to dlatego że jesteś zajebista laska!!!!

Zaszalej dziewczyno kochana...Może to jedyna okazji żebyś przekonała się jak Ci w krótkich lub długich włosach. Albo w kolorze na który nigdy byś się nie zdecydowała. Raz się żyję...choroba jest już dostatecznie smutna...Fikuśna peruka na pewno polepszy Co nastrój. Ja kupiłam sobie siwo fioletową i długą do pasa...I czułam się w niej wyjątkowo

Moje pierwsze peruki

JESZCZE RAZ DLA PEWNOŚCI ŻE ZAPAMIĘTASZ!!!! Nikt nie wie że masz perukę na głowie…Teraz peruki syntetyczne są naprawdę mega dobrej jakości sklep z perukami. Pamiętaj idziesz z podniesioną głową i wyglądasz pięknie!!! Kochana ważne jest umiejętne założenie peruki. To klucz do sukcesu i naturalnego wyglądu.. Pamiętaj moja droga że peruka nie musi być nudna, matowa i nie wygodna. 

Teraz troszkę się pochwalę jak pozwolisz...kiedy szukałam idealnej peruki w trakcie chemioterapii niestety miejsca ich zakupu odbiegały od ideału znacząco. W trakcie jak Ty stoisz z łysą głową i przymierzasz peruki Pani ekspedientka obsługuje zaraz to nowych klientów którzy szukają stomi, wkładek, czy protez ortopedycznych…Jako pacjentka onkologiczna długo szukałam odpowiedniej peruki...Postanowiłam że w przyszłości stworzę miejsce dla kobiet, które mimo że dalej będzie sklepem medycznym , będzie miejscem wyjątkowym, w którym każda kobieta znajdzie spokój, intymności, gdzie poczuję się zaopiekowania i dopieszczona. Tak powstała Strefa Kobiet Nachemii.

W sklepie można znaleźć peruki i protezy piersi, piękne turbany ręcznie szyte, naturalne kosmetyki a także chusty, biżuterię czy sukienki… Bo kto powiedział że kobieta w trakcie leczenia nie może dbać o siebie i wyglądać pięknie...Może i wypadną Ci rzęsy, brwii i włosy, może i 

Umawiamy się z pacjentką na konkretną godzinę i jesteśmy tylko dla niej. Posiadamy również sklep internetowy w którym nie ma problemu ze zwrotem. Jeżeli zamówisz perukę internetowo nie ma problemu z wymianą w razie gdyby źle leżała i czułabyś się niekomfortowo. 

Comments (0)

No comments at this moment
Product added to wishlist
Product added to compare.