Aktywne serum do rzęs i brwi

Aktywne serum do rzęs i brwi to drugi kosmetyk z tworzącej się linii kosmetyków NACHEMII. Po ogromnym sukcesie pierwszego produktu, czyli Aktywnego Serum Stymulującego Porost Włosów (https://nachemii.pl/glowna/556-serum-stymulujace-porost-wlosow.html) przedstawiamy kolejny super produkt! Aktywne serum do rzęs i brwi, który po szeregu przeprowadzonych badań jest już dostępny! Skład został dopracowany bardzo dokładnie, w serum znajdziecie aż 97% składników naturalnych. Przedstawimy Wam składniki , dzięki którym serum jest wyjątkowe i skuteczne. Dodatkowo opowiemy jakiego składnika serum NIE posiada, a znajduje się on w innych znanych tego typu produktach. Dodatkowo serum NACHEMII posiada aż 9ml, czyli trzy raz więcej niż inne produkty tego typu na rynku, dzięki czemu starcza na dłużej. 

Sprawozdanie z badań aplikacyjno-aparaturowych:

-100% uczestników badania zauważyło lepszą kondycję rzęs,

-100% osób biorących udział w badaniu zanotowało lepszą kondycję brwi w trakcie stosowania serum,

-90% badanych zauważyło, że po stosowaniu serum ich rzęsy stały się mocniejsze, były bardziej wzmocnione,

-u 80% zanotowano wydłużenie rzęs, porost nowych włosków oraz gęstsze rzęsy,

-70% badanych zadeklarowało, że serum pobudziło wzrost brwi,

-80% uczestników badania potwierdziło, że brwi i rzęsy stały się bardziej nawilżone,

-80% badanych zauważyło, że po stosowaniu serum ich rzęsy stały się bardziej odporne na wypadanie,

-70% uczestników badania zadeklarowało widoczną poprawę struktury brwi i rzęs, włoski stały się bardziej elastyczne i lśniące. 

Przebadany wzrost rzęs u uczestników badania po 12tygodniach wyniósł ponad 20% więcej!

Przebadany wzrost rzęs u uczestników badania po 12tygodniach wyniósł ponad 20% więcej!

Baicapil

Pierwszą substancją, która jest zawarta w serum do rzęs i brwi jest Baicapil. Ta substancja to połączenie trzech aktywnych składników (Scutellaria baicalensis, kiełki Triticum vulgare i kiełki Glycine max), które zwiększają energię komórkową i aktywują komórki macierzyste mieszka włosowego, chroniąc je jednocześnie przed starzeniem, co oznacza że redukują utratę rzęs i brwi, stymulują ich wzrost i zwiększają gęstość.

Baicapil zapobiega wypadaniu rzęs i brwi poprzez:

  • Stymulację wzrostu rzęs i brwi.
  • Wzrost gęstości.
  • Redukcję wypadania.
  • Przywrócenie mocnego i zdrowego wyglądu rzęs i brwi.

Składniki odżywcze dostarczane przez Baicapil powodują, że mieszki włosowe są bardziej aktywne i zdolne do rozwoju. Dzięki temu pobudzony zostanie wzrost włosa, zwiększy się gęstość, zredukuje się utrata włosów brwi i rzęs. 

Baicapil:

  • Zwiększa wzrost.
  • Zwiększa gęstość.
  • Redukuje utratę.

Keratrix

Kolejną aktywną substancją, która świetnie wpływa na kondycję brwi i rzęs jest Keratrix.

Zawiera on biofunkcjonalne peptydy i aminokwasy z hydrolizatu drzewa karob, zamknięte w matrycy w celu osiągnięcia lepszego efektu kosmetycznego na włókno brwi i rzęs.

Keratrix działa jako ochronna i filmotwórcza warstwa, umożliwiając naprawę tkanki. Dodatkowo, izoluje on rzęsy i brwi od szkodliwych czynników zewnętrznych oraz poprawia elastyczność. Keratrix powleka osłonkę włoska i chroni go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Poprawia on kondycję i odżywienie rzęs i brwi po szkodliwych zabiegach, które uszkadzają je. Keratrix zwiększa odporność  rzęs i brwi na zerwanie, czyli np. przy pocieraniu rzęs podczas wykonywania demakijażu.

Dodatkowo Keratrix:

  • zmniejsza przepuszczalność włókien,
  • poprawia funkcje barierowe i przywraca integralność uszkodzonych włókien,
  • zwiększa siłę rzęs i brwi oraz ich elastyczność, utrudniając deformację i wzmacniając od korzenia aż po samą końcówkę.

Aquaxyl

Kolejną substancją zawartą w aktywnym serum do rzęs i brwi jest Aquaxyl. 

To dzięki tej substancji skóra jest nawilżona, odbudowana. Świetnie sprawdza się przy skórze brwi, która poprzez stosowanie henny wysusza się. Jeśli skóra jest dobrze nawilżona to i rzęsy i brwi są w lepszej kondycji. Dodatkowo Aquaxyl nadaje blask brwiom i rzęsom, które dzięki temu wyglądają na zdrowsze. 

Dodatkowo w składzie serum znajduje się Niacinamide- to witamina, która jest stosowana, aby wzmocnić rzęsy i brwi. Poprawia wygląd włosków, nadaje im zdrowy blask oraz wzmacnia od cebulek po same końce, dzięki czemu rzęsy i brwi mniej wypadają. Dodatkowo świetnie wpływa na skórę wokół rzęs i brwi, wygładzając ją i przywracając elastyczność. 

Kolejnym naturalnym składnikiem w serum jest Zemea, pozyskiwany w 100% z ziaren kukurydzy. Ten składnik jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry. Zbadano, że aż do 30% mocniej nawilża niż inne składniki tego typu. 

Aktywne serum do rzęs i brwi nie posiada substancji takiej jak Bimatoprost. To lek, który podaje się w przypadku choroby takiej jak jaskra. Zauważono, że efektem ubocznym stosowania tego leku jest szybszy porost rzęs. Trzeba jednak nadmienić, że nie przeprowadzono badań na wpływ stosowania Bimatoprostu na zdrowe oko. Jednak osoby, które stosowały odżywki z tym składnikiem deklarowały, że po dłuższym stosowaniu odczuwały dyskomfort, który określały jako pieczenie, świąt, czy nawet chwilowe tracenie ostrości wzroku.

W kosmetykach Nachemii stawiamy na naturalne składniki. I tak jak Anargy jest tą wyjątkową substancją w Aktywnym Serum na Porost włosów (https://nachemii.pl/glowna/556-serum-stymulujace-porost-wlosow.html), tak w Baicapil, Keratrix oraz Aquaxyl to naturalne substancje, które są najważniejsze w składzie Aktywnego Serum na Rzęsy i Brwi.  W składzie Aktywnego Serum do Rzęs i Brwi nie znajdziecie Bimatoporostu, który jest lekiem i wpływa negatywnie na zdrowe oko. Dodatkowo Serum Nachemii posiada 9ml, czyli trzy razy więcej niż tego typu produkty na rynku, dzięki czemu starcza na dłużej. 

Comments (0)

No comments at this moment
Product added to wishlist
Product added to compare.