Jak powstał pierwszy kosmetyk Nachemii?

Pomysł stworzenia swojego kosmetyku przyszedł bardzo spontanicznie. Na jednym ze spacerów pojawiła się myśl, aby wypuścić na rynek produkt, który będzie przyspieszał porost włosów. Nie miała to być zwykła wcierka, tylko na prawdę super kosmetyk, który będzie wyróżniał sie na tle innych produktów. Sama potrzebowałam takiej wcierki..

Stosowałam różne kosmetyki efekty były lepsze i gorsze, ale nigdy spektakularne... Zaczęły sie poszukiwania firmy, która stworzy "płynne złoto" na włosy. Wydaje się, że jest tego sporo i to prawda, ale większośc firm ma przygotowany skład konkretnych kosmetyków. Nie tego szukałam. Chciałam, aby kosmetyk był na prawdę sprawodzny, abym mogła decydować o jego składzie, testować go i ulepszać. Szukałam, szukałam i znalazłam! Laboratorium na drugim końcu Polski w końcu spełniło moje oczekiwania. Mogłam pracować ze specialistami, miałam wpływ na skład, formułe kosmetyku itp. Pierwsze problemy pojawiły się, gdy dowiedziałam się ile będzie kosztowała produkcja serum...

Pierwsze zderzenie z murem... Czułam, że ten kosmetyk będzie hitem, ale bez pożyczenia gotówki nie wystartuje z produkcją. W między czasie prace nad serum wciąz trwały. Dobieranie składników, poźniej sprowadzanie ich z zagranicy, nastepnie testowanie, ulepszanie. I tak po trzech latach i sporym zapożyczeniu gotówki pojawia się Aktywne Serum Stymulujące Porost Włosów.

W pierszy dzień zostało złożonych na prawdę bardzo dużo zamówień! Gdy zaczęłyśmy pakować zamówienia zabarkło nam wszystkiego! Kartonów, wypełniaczy, foli. Po takim starcie entuzjazm nie opadł i tak rozpoczęła się kosmetyczna przygoda Nachemii. 

Czym różni się nasza wcierka od innych? Różni ją jeden uniklany składnik, a mianowicie Anargy, który jest pochodzenia roślinnego. To połączenie białek ludzkich i roślinnych niezmodyfikowanych genetycznie. Połączenie te jest lepsze, ponieważ najbardziej przypomina prawidłową forme ludzkiego białka.Taka forma białek odżywia cebulki włosa poprzez unaczynienie, dzięki czemu włosy rosną mocne i zdrowe. Anargy dodatkowo odtruwa cebulki włosa, dzięki czemu wznawia się cykl wzrostu włosa, oraz chroni komórki przed promieniowaniem UVB.

Wyniki badania in vivo jednoznacznie pokazują:
-do 21 480 nowych włosów w 150 dni,
-do 76% redukcja wypadania włosów po czesaniu i myciu w 150 dni,
-zagęszczanie włosów po 45 dniach.

Inne składniki to naturalne wyciągi z roślin takich pokrzywa, skrzyp czy rzepa, które dodatkowo regenerują włosy, wzmacniają je oraz hamuja proces wypadania. Dodatkowo serum posiada zwiększona porcję składnikow nawilżajacych takich jak Zemea czy Gliceryna, ponieważ nawilżona skóra głowy to jeszcze lepszy porost włosów. Aby Serum działało jeszcze lepiej, warto co 1,5 tygodnia wykonać peeling skóry głowy, aby oczyścić skórę z zabrudzeń, a dodatkowo zwiększyć ukrwienie. Dzięki takim zabiegom wcierka będzie sie wchłaniała jeszcze lepiej.

Comments (0)

No comments at this moment
Product added to wishlist
Product added to compare.