Jak wybrać perukę?

Włosy to jeden z ważniejszych atutów każdej kobiety. Co jednak w sytuacji, w której tracimy je na skutek choroby lub chemioterapii? Wówczas dobrym rozwiązaniem okazują się peruki naturalne oraz syntetyczne. Pozwalają one poczuć się lepiej i dodają pewności siebie pacjentkom, które walczą o powrót do zdrowia. Jak wybrać właściwy model? O tym opowiemy nieco więcej w dzisiejszym wpisie.

Peruki z włosami krótkimi, półdługimi czy długimi?

Wybór właściwej peruki będzie kluczowy dla naszego samopoczucia i efektu, który chcemy osiągnąć. Przed zakupem warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Zacząć można od długości. Peruki naturalne i syntetyczne można nabyć w wersji z włosami krótkimi, półdługimi oraz długimi. Bogaty wybór utrudnia czasem podjęcie ostatecznej decyzji. Kiedy nie możemy zdecydować się na konkretny model, warto pomyśleć o własnych preferencjach – każda z nas ma swoje gusta i przyzwyczajenia. Dotyczy to także fryzury. Dobrze poczujemy się więc najprawdopodobniej w takiej długości, jaką zawsze nosiłyśmy i lubiłyśmy.

Blond, rude czy brązowe?

Podobna zasada dotyczy koloru włosów. Większość kobiet zmagających się z chorobą nie chce afiszować się ze zdrowotnymi problemami i wybiera peruki w kolorze zbliżonym do naturalnego odcienia włosów. Taki wybór może okazać się najtrafniejszy, a kobiety, które dobrały odcień zbliżony do własnego mogą poczuć się swobodniej we własnej skórze.

Jaki kształt fryzury wybrać?

Pozostaje jeszcze kształt fryzury. Peruki posiadają tę zaletę, że można z nich wyczarować różne uczesanie, używając do tego odpowiednich kosmetyków. Należy jednak pamiętać o tym, że część modeli posiada grzywkę lub cieniowanie, które powinno się dopasować do własnych preferencji czy kształtu twarzy.

W naszym sklepie internetowym nachemii.pl znajdziecie bogaty wybór różnych peruk z włosami naturalnymi oraz syntetycznymi, które spełniają medyczne wymogi. Z chęcią pomożemy Wam dobrać model, dzięki któremu poczujecie się pewniejsze siebie. Zapraszamy do kontaktu.

Comments (0)

No comments at this moment
Product added to wishlist
Product added to compare.